Masažo stalai – patarimai pradedantiesiems ir profesionalams

Norite pradėti masažuoti ir rimtai užsiiminėti masažu? Esate profesionalai ir ieškote kur pigiai rinktis iš plataus masažui skirtų prekių? Turime jums puikų sprendimą – www.b-a.eu – masažo stalai. Yra įvairių parametrų, tipų bei rūšių masažo stalų, tačiau kaip iš gana plačios pasiūlos išsirinkti būtent tą stalą, kuris jums tiks labiausiai? Skaitykite ir sužinokite.

Ar veiklą vykdysite vienoje vietoje?

Nors kone visi stalai, beveik be išimčių yra sudedami ir sulankstomi, tam tikri modeliai pasižymi daug didesniu mobilumu. Nemažai masažistų, ypač vakarų valstybėse, keliauja pagal iškvietimą arba vyksta į klientų namus, tad reikia turėti patogų, lengvą ir nesunkiai transportuojamą stalą. Jo surinkimui ir pastatymui turėtų būti skiriama kuo mažiau laiko.

Stacionarūs REBY arba STACY stalai – geriausiai tinka masažo salonams arba būtent šiam kūno lepinimui dedikuotai patalpai. Nešioti iš vienos vietos į kitą – neapsimoka ir tik vargina jus bei talkinančius aplinkinius, o ir gabaritai nėra pritaikyti mobiliam naudojimui. Tad nors kliento ir masažuojamo asmens komfortas visad eina pirmoje vietoje, jeigu jums reikės stalą gabenti iš taško A į tašką B, nepamirškite ir transportavimo vargų.

Ką masažuosite?

Jeigu vykdote specialų masažą arba dirbate su sportininkais, darote aromaterapijos procedūras, klientus įvyniojate t.t. – masažo stalo pasirinkimas turėtų skirtis. Vieni stalai yra pagaminti iš tvirtesnių medžiagų, atlaiko didesnį svorį, turi daugiau reguliavimo galimybių ir nesugeria aliejų, juos lengva valyti. Kiti gi, šiek tiek sunkiau dorojasi su šiomis užduotimis. Visur reikia stengtis įžvelgti pliusus ir minusus.

Dirbdami su pvz. krepšininkais, turite žinoti, kad jie yra aukšti, todėl stalo reikia – ilgesnio. Nors didžioji dalis masažo stalų yra pritaikyti patiems įvairiausiems žmonėms, bet pagal savo esamą situaciją galite pasirinkti ir kone idealiai pritaikytų sprendimų.

Masažuojant vyresnio amžiaus žmones arba po traumų atsigaunančius asmenis, būtinas platus reguliavimo diapazonas, kad jūsų klientui būtų ne tik patogu gulėti, tačiau ir nesunku savarankiškai arba su minimalia pagalba užlipti bei nulipti nuo stalo.

Įvairūs kiti niuansai

Dar keletas svarbių aspektų yra:

  • Stalo tarnavimo laikas
  • Medžiagos, iš kurių stalas yra pagamintas
  • Paminkštinimų gausa

Stalo tarnavimo laikas bei medžiagų pasirinkimas yra tiesiogiai susiję. Gamyboje gali būti pasitelkti pigūs plastikai arba aukštos kokybės ir prabangi mediena. Be abejonės nuo to tiesiogiai kinta ir stalo kaina. Kuo medžiagos geresnės, tuo ir kaina turėtų būti didesnė. Populiariausių medžiagų tarpe rasime natūralią medieną, kietuosius plastikus, metalą. Medinis stalas – aukso viduriukas tvirtumo, kokybės bei išvaizdos tarpe.

Stalo tarnavimo laikas varijuoja priklausomai nuo konstrukcijos bei taikomos apkrovos. Šiaip net ir masažo salonai, tinkamai prižiūrimus, valomus, sutepamus ir kokybiškai sukonstruotus stalus keičia gana retai, sykį į porą metų, sykį į metus – dažniausiai. Tad, jeigu esate pradedantieji masažo specialistai – problemų dėl ilgaamžiškumo kilti neturėtų.

Kitas ir paskutinis aspektas – paminkštinimai. Kuo jų daugiau – tuo geriau, kadangi masažuojami asmenys stacionarioje padėtyje turi gulėti gana ilgai, didesnis patogumas čia niekad nepamaišys. Galvai skirti suportai ir paminkštinimai yra būtini, o rankų, kojų arba kitų kūno vietų anatomijai pritaikyti masažo stalo atributai – labai pageidautini.

Kaip išsirinkti geriausią masažinį gultą?

masaziniai stalai

Masažas namuose – puikus būdas pasilepinti ir atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos, tačiau profesionaliam masažui būtini ne tik įgūdžiai, bet ir kokybiškas masažo gultas.

Prekių kategorijos