Masažo rūšys

Masažas žinomas dar nuo žilos senovės, jo istorija siekia daugiau nei 4000 metų. Nenuostabu, kad per tiek laiko susiformavo daugybė masažo rūšių, kurioms naudojamos specialios technikos ir papildomos priemonės: masažiniai gultai, masažo akmenys ir t.t. Trumpai apžvelgsime pagrindines iš masažo rūšių:

Vandens masažas – masažo rūšis, kuomet kūnas masažuojamas vandens srove.

Pėdų masažas – masažo rūšis, kuomet masažuojamos tik pėdos, siekiant atpalaiduoti žmogaus kūną, sumažinti įtampą, pašalinti nuovargį.

Erotinis masažas – masažo atmaina, kuomet masažuojamos erogeninės zonos, siekiant sukelti seksualinį susijaudinimą.

Kūdikių masažas – Vakarų pasaulyje išpopuliarėjusi masažo rūšis, kuomet kūdikiai masažuojami gydymo tikslais.

Medicininis masažas atliekamas tikslu sumažinti žmogaus nerimą, sureguliuoti kraujospūdį, širdies ritmą.

Sportinis masažas skirtas sumažinti skausmą ir negalavimus. Toks masažas dažnai atliekamas sporto varžybų metu per pertraukas. Jo tikslas yra padėti sportininkams atgauti formą per labai trumpą laiko tarpą.

Keturių rankų masažas – masažo rūšis, kuomet žmogus masažuojamas iš karto dviejų masažuotojų. Judesiai atliekami ritmiškai ir suderintai tam, kad padėti žmogui geriau atsipalaiduoti.

Tailandietiškas masažas – masažas, turintis indiškas ir kiniškas šaknis. Pasižymi tuo, kad jį atliekant spaudžiami, tempiami ar minkomi žmogaus kūno taškai (akupresūra).

Akmenų masažas – masažas, kurio metu naudojami šilti akmenys, kuriais ne tik masažuojamos, bet ir sušildomos pasirinktos žmogaus kūno vietos.

Atliekant masažą neapsieinama be papildomų priemonių, kurios skiriasi, priklausomai nuo masažo rūšies, tai: masažo stalai (masažiniai gultai), masažo kėdės, stiprios vandens srovės dušas, kūno aliejai, masažiniai akmenys.

Kaip išsirinkti geriausią masažinį gultą?

masaziniai stalai

Masažas namuose – puikus būdas pasilepinti ir atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos, tačiau profesionaliam masažui būtini ne tik įgūdžiai, bet ir kokybiškas masažo gultas.

Prekių kategorijos