Masažinio gulto rėmas

Renkantis masažinį gultą, pirmiausia, žinoma, atkreipsite dėmesį į jo rėmą: medinis ar aliuminis – kuris variantas jums labiau tiktų? Medinis masažo gultas – ekologiškas, patvarus ir stabilus. Be to – jis atrodo tiesiog stilingiau. Aliuminis masažo gultas yra atsparus drėgmei ir mechaniniams pažeidimams, tvirtas, bet lengvesnis nei medinis.

Pasirinkimas iš esmės priklauso nuo to, kur masažo gultą ketinate panaudoti. Jeigu masažą darysite ne tik namuose ir gultą jums reikės dažnai pergabenti į kitą vietą, tuomet geriau rinktis aliuminį, kuris yra lengvesnis ir atsparesnis pažeidimams nei medinis. Jeigu masažo gultas bus naudojamas tik namuose ir jo svoris jums neaktualus – atkreipkite dėmesį į gultus, pagamintus iš bukmedžio. Pilnai pragręžti gulto kojelę, pagamintą iš buko, yra kur kas sudėtingiau nei tuščiavidurę aliuminę. Tai savaime kalba apie medinio gulto stabilumą. Tačiau turėkite omenyje, kad medinis gultas turi būti pagamintas tik iš tvirtos medienos, pavyzdžiui, buko ar kanadietiško klevo. Na ir dar vienas dalykas, kurio nereikėtų pamiršti: mediena nėra atspari drėgmei, todėl gerai pagalvokite, kokiose patalpose gultą ketinate laikyti.

Kaip išsirinkti geriausią masažinį gultą?

masaziniai stalai

Masažas namuose – puikus būdas pasilepinti ir atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos, tačiau profesionaliam masažui būtini ne tik įgūdžiai, bet ir kokybiškas masažo gultas.

Prekių kategorijos