Limfodrenažinio masažo nauda

Limfodrenažinis masažas yra plačiai naudojama gydomojo masažo rūšis visame pasaulyje. Jis atliekamas naudojant specialią limfodrenažinio masažo, dar kitaip vadinamą kompresinės terapijos arba presoterapijos, įrangą / aplikatorius. Limfodrenažinis masažas gali būti taikomas: kojoms, rankoms, juosmens sričiai. Limfodrenažo aparatai – masažuokliai vibruoja, taip sukeldami vibracines bangas kurios ir veikia žmogaus kūną, padidina spaudimą galūnėse. Tačiau įdomu, kuo šis masažas naudingas ir kur galima gauti šią paslaugą?

Limfodrenažinis masažas:

  • padeda gerinti kraujotaką,
  • stiprina venų sieneles,
  • padeda iš organizmo pašalinti nereikalingus skysčius,
  • naikina celiulitą bei padeda koreguojant kūno linijas, pašalindamas pertekliniais riebalų ląsteles,
  • stangrina raumenis,
  • atpalaiduoja,
  • padeda išvengti tokių ligų kaip varikozė ar trombozė,
  • taip pat malšina raumenų ir sąnarių skausmą,
  • gerina emocinę žmogau būseną.

Limfodrenažinis masažas atliekamas grožio salonuose, spa centruose, poliklinikose. Ši procedūra yra visiškai saugi. Jei yra poreikis limfodrenažines procedūras atlikti dažniau nei galite sau leisti nueiti į šią paslaugą teikiančias įstaigas — galite įsigyti limfodrenažinį aparatą ir masažu mėgautis ar džiaugtis gydomosiomis procedūrosmi tiesiog namuose kiekvieną dieną. Galite ramiai gulėti lovoje po sunkios darbo dienos ir save masažuoti, nereikia niekur vykti iš namų. Šie aparatai kainuoja vidutiniškai nuo 500 EUR iki kelių tūkstančių. Tačiau ilgainiui tokia investicija tikrai atsiperka. Nes pavyzdžiui grožio salonuose ar spa vienos procedūros kaina 10-50 EUR priklausomai nuo masažo trukmės ir masažuojamo ploto (visas kūnas, tik kojos ar tik rankos).

Šsigijate limfodrenažinį aparatą ir po sunkios darbo dienos nereikia daugiau niekur vykti, masažą galite daryti tiesiog savo paties lovoje. Na, o vaikštant š procedūras, reikia rezervuotis laiką, laukti eilėje (jei klientai keičiasi nepunktualiai), keliauti iki paslaugos teikėjo buveinės. Limfodrenažinio masažo aparatą tikrai patogu turėti namuose. Tačiau jį verta įsigyti tokiua atveju, jei tokios prodecūros Jums reikalingos nuolat ar tikrai ilgesniam laikui nei tik vienam procedūrų ciklui.

Skaitykite plačiau apie limfodrenažo procedūrų atlikimą namuose:

https://biomed.lt/lt/straipsniai/109_limfodrenazinis-masazas.html

Limfodrenažinius aparatus galite įsigyti čia: https://biomed.lt/lt/91-limfodrenaziniai-aparatai

Kaip išsirinkti geriausią masažinį gultą?

masaziniai stalai

Masažas namuose – puikus būdas pasilepinti ir atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos, tačiau profesionaliam masažui būtini ne tik įgūdžiai, bet ir kokybiškas masažo gultas.

Prekių kategorijos