Atsipalaiduoti padeda ne tik masažo, bet ir fotoepiliacijos namuose procedūros

fotoepiliacija namuose

Fotoepiliaciją namuose jau išbandė daugybė vartotojų visame pasaulyje ir besirenkančių būtent šį nepageidaujamų plaukelių šalinimo būdą skaičius auga. Dėl daugybės privalumų fotoepiliaciją renkasi tiek moterys, tiek vyrai. Tokie depiliacijos metodai, kaip plaukelių šalinimas vaško juostelėmis, depiliaciniais kremais ar skustuvu yra vertinami prasčiau už fotoepiliaciją, o procedūros pas grožio specialistus kainuoja brangiai. Kodėl fotoepiliacija namuose yra tokia patogi?

Fotoepiliatoriaus veikimo paslaptis

Fotoepiliatorius – modernus ir ergonomiškas įrenginys, kuris plaukelius šalina skleisdamas šviesos blyksnius. Fotoepiliacijai namuose skirti aparatai vienu blyksniu vidutiniškai apima 4-6 kv. cm plotą ir efektyviai pašalina plaukelius. Prietaisas yra maitinamas elektra, tad jį patogu naudoti namuose. Dar daugiau – dalis prietaisų yra įkraunami, tad naudojimo metu vartotojų nevaržo laido ilgis, tai užtikrina visišką patogumą.

Fotoepiliatorius generuoja šviesos blyksnius kas keletą sekundžių, tad depiliacijos procedūra namuose yra greita ir patogi. Blyksnį prietaisas paleidžia paspaudus specialų mygtuką ir tik tuomet, kai yra tinkamai priglaustas prie odos – tai apsaugo nuo atsitiktinių ir netyčinių blyksnių, užtikrina naudotojo saugumą. Kelių sekundžių tarpas tarp blyksnių užtikrina, kad plaukeliai net ir nuo didesnių odos plotų būtų pašalinami greitai. Pavyzdžiui, kojų depiliacija fotoepiliatoriumi vidutiniškai tetrunka pusę valandos.

Vienas įrenginys – viso kūno depiliacija

Fotoepiliatoriai pasižymi galimybe universaliam naudojimui. Vienu įrenginiu galima pašalinti nepageidaujamus plaukelius įvairiose kūno vietose, jį saugu naudoti net ir tose zonose, kuriose oda yra plona ir jautri. Taigi, namuose galima saugiai ir efektyviai pašalinti plaukelius nuo kojų, bikini zonos, rankų ir kt. Taip pat fotoepiliatorius tiksliai pašalina plaukelius nedideliuose plotuose, pavyzdžiui, virš viršutinės lūpos ar kitose veido zonose, nuo kojų ar rankų pirštų.

Skutant plaukelius oda yra varginama, reguliariai ir dažnai sudirginama, pažeidžiamas jos viršutinis sluoksnis, kuriam reikia laiko atsistatyti. Be to, netinkamu kampu nuskusti plaukeliai dažnai įauga, taip sukeldami odos pažeidimus ir pablogindami bendrą estetinį vaizdą. Fotoepiliatorius veiksmingai pašalina plaukelius be padarinių. Fotoepiliacijos technologija yra veiksminga visais atvejais ir lengvai pašalina net ir šiurkščius, tankius ir tamsius plaukelius, išvengiant skutimui būdingų padarinių ir odos varginimo.

Tam tikrų kūno zonų plaukuotumas kartais vargina ne visą gyvenimą, to tik tam tikrais laikotarpiais. Zonos, kuriose anksčiau plaukeliai nebuvo šalinami yra jautrios visiems depiliacijos būdams, tad švelniai veikianti fotoepiliacijos technologija šiuo atveju yra tinkamiausias pasirinkimas. Fotoepiliatorius nekenkia odai, ji visada atrodo lygi, švelni ir spindinti. Retesnės procedūros leidžia sutaupyti laiko ir palengvina gyvenimą – kaskart išsiruošus į paplūdimį ar tiesiog velkantis berankovę palaidinę nereikia sukti galvos dėl neestetiškai atrodančių ataugusių kūno plaukelių.

Salono verta depiliacijos procedūra namuose

Fotoepiliatoriai yra maži ir kompaktiški, atrodo diskretiškai, juos patogu naudoti. Vartotojo saugumą užtikrina visiškai kontroliuojamas šviesos srautas, o iškart puikiai atrodanti oda suteikia laisvę planuoti depiliacijos procedūras būtent tuo metu, kai yra patogu.

Atlikus pradinį depiliacijų fotoepiliatoriumi ciklą pakanka tik palaikomųjų procedūrų kartą per porą mėnesių. Tai iš tikrųjų ilgas terminas, leidžiantis beveik visiškai pamiršti ataugančių plaukelių problemą. Toks rezultatas yra pasiekiamas tik reguliariai lankantis pas grožio specialistus ir atliekant plaukelių šalinimo procedūras lazeriu. Fotoepiliacija namuose yra tokia pati efektyvi, tačiau leidžia sutaupyti. Be to, galite savarankiškai atlikti depiliaciją tada, kai turite tam laiko, ir nereikia derinti savo grafiko su grožio specialistų darbo laiku.

Kaip išsirinkti geriausią masažinį gultą?

masaziniai stalai

Masažas namuose – puikus būdas pasilepinti ir atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos, tačiau profesionaliam masažui būtini ne tik įgūdžiai, bet ir kokybiškas masažo gultas.

Prekių kategorijos